حضور در کارگاه های آموزشی جمال جزو جذاب ترین تجربه های آموزشی برای من بود.
جمال پیشینه آکادمیک بسیار غنی دارد که در نگاه اول برای هر شرکت کننده نکته سنجی جذاب است. اما حقیقتا ورای گواهینامه های طراز اول ، آن چیزی که تو را مجذوب دوره های آموزشی او می کند، فن بیان قوی و نحوه متفاوت او در ایجاد انگیزش در شرکت کنندگان است.
جمال با شرکت کنندکان همزاد پنداری می کند، با مثال های فراوان آنها را در مسیر صحیح شناسایی احوالاتشان قرار می دهد و با هوش هیجانی بالایی که دارد همچون یک مربی (coach) راه حل چالش های کاری را از زبان شرکت کنندگان بیرون می کشد.
نقطه قوت جمال، احاطه و تسلط او برای مباحث مختلف در حوزه آموزش های مدیریتی است و نه تنها تعدادی از دوره های پرمخاطب. او به استقبال چالش های سازمانی می رود و همیشه پروپوزال های نوآورانه برای ارایه به سازمان ها دارد.
حضور در دوره های آموزشی جمال و همکاری نزدیک با او سرشار از یادگیری است. از این بابت، من خوش شانس بودم!

فاطمه سعادتی / مدیر ارتباطات بل روزانه

حضور در کلاس “ترغیب” برای من تجربه متفاوتی بود. شاید جز معدود کلاسهای آموزشی بود که اغلب تکنیکهای آموزشی عنوان شده قابلیت اجرا در محیط واقعی کار را داشت.
این تکنیکها بعد از چند سالی وقتی خودم مسئولیت مدیرعاملی شرکت مشاوره بازاریابی رو برعهده داشتم بسیار کمک کننده و اثرگذار در کمپین ارتباطی تبلیغاتی پروژه های ما بود. وقتی صرفا با رعایت چند نکته، به وضوح تغییر در نتایج رو میدیم تمامی همکاران و کارمندانم بسیار علاقه مند به یادگیری این تکنیکها و استفاده از آنها در روند فرایند فروش، مذاکره و اثرگذاری بر مشتریانشان در پروژه ها نیز شدند.
بعد از چندین سال گذشت زمان و تغییر سمتهای کاری من و شرایط زندگیم، هنوز خواندن مطالب و مشاهده فیلمهای آموزشی مدرس عزیز اقای جمال قمری در این گوشه دنیا برای من خالی از لطف نیست.

مریم بنی هاشمی / مدیرعامل آوانگارد

اینجانب به عنوان رهبر و مدیر فروش یک تیم همواره در جستجوی شخصیتی ایرانی جهت بهره مندی از اطلاعات وقراردادن الگودر مسیر فروش و مذاکره بوده ام، تا اینکه در دوره آموزشی جناب استاد قمری شرکت کردم.
نکته بسیار مهم در کارگاههای آموزشی ایشان انتقال ساده و قابل درک مطالب سطح بالاو همچنین استفاده ازمثالهای کاربردی می باشد که شخص طی چند ساعت می تواند چکیده مطالب سالها فعالیت وتجربه ایشان را در امر فروش فرابگیرد.
در مقایسه با سمینارهای مرتبط با فروش بنده ایشان را به عنوان مدرس مذاکره با اختلاف بسیار بالایی نسبت به مدرسان موجود در کشور میبینم و به جرأت می توان گفت علاوه بر اینکه فروش را به صورت واقعی تجربه کرده اند قدرت تجزیه و تحلیل ایشان و بیان شیوای مطالب، استاد قمری را به برترین برند آموزشی موجود درکشور درزمینه مذاکره تبدیل کرده است.
و بسیار جای تقدیردارد اگر استادی همچون جمال قمری به سادگی این تجربیات ارزنده را در ما نهادینه میکنند.
با سپاس فراوان و آرزوی موفقیت

منیره سادات سید صالحی / مدیر فروش بیمه پاسارگاد

آشنایى من با جمال عزیز به حضور ایشان به عنوان مدرس مباحث مدیریتى در شرکت باز می گردد، سطح دانش، نحوه طرح درس و تسلط در بیان و انتقال مطالب از جمله ویژگیهایى بود که ایشان را از باقى مدرسان متمایز می ساخت و همین نکته سبب تمایل من به حضور بصورت شخصى در جلسات رتوریک ایشان گشت ، که به جرات یکى از متفاوت ترین ، جذابترین و آموزنده ترین دوره هایى بود که داشته ام .
سبک تدریس خاص جمال و نوع ارتباط صمیمانه اى که با شاگردانش برقرار می کند در کنار صداقت ، راحتى و فروتنى ذاتى اش جلسات درس را به چیزى فراتر از آموزش هدایت می کند ، چیزى که در ذهن و قلب مخاطب حک می شود و در طول مسیر با او باقی می ماند

سولماز ترابى / مدیر برنامه ریزی یونیلور

بعد از چند سال آشنایی و تجربه کلاس های گوناگون با آقای مهندس قمری می توانم در یک جمله ایشان را توصیف کنم:
“استادی عاشق با کلامی نافذ”

دکتر عادل رجب زاده / مدیر سرمایه انسانی فن آوران پارسیان

کارگاه فشرده فن بیان استاد قمری، یکی ازکاربردی ترین کلاس های تئوری و عملی بود که به صورت خصوصی گذراندم. با تکنیک های بیان شده ، نقاط ضعف اصلی در بیان و گفتارم مشخص شد و با تمرین در طی سه جلسه بهبود چشم گیری داشت. استاد قمری فردی مسلط، تیزبین و صبور هستند که قدرت انتقال مطلب بالایی دارند.
به دوستانم که به دنبال بیان شیواتر و تاثیر گذارتر هستند، این کلاس رو پیشنهاد میدم.

محمد زند / مدیر عامل نوین همراه

تجربه حضور در کلاسهای استاد قمری، یکی از منحصر بفردترین تجربه های من بوده که در طول دوره به عمق مطلب پی بردم
و همچنین تکنیک های کاربردی متناسب با صنعت مد نظر نیز از نقاط قوت بود.
تفاوت این دوره با دوره های دیگر برای من ، اشتیاق به ادامه مطالب و تازه بودن مطالب بود.
به امید حضور مجدد در دوره های استاد قمری

شیوا ستاربگلو / مدیر مارکتینگ برند در حوزه ارایشی

تجربه حضور در کلاس اصول و فنون مذاکره یکی از اثربخش ترین دوره هایی بود که تا کنون در شرکت ایرانسل برگزار شده است. 
در واقع مهم ترین تفاوت این دوره توانایی مدرس در انتقال مفاهیم به صورت کاربردی بود.

مریم راشدی / مدیر توسعه رهبری و فرهنگ سازمانی ایرانسل

بزرگترین مشکل این دوره ها کاربردی بودن آن است!

برای من به عنوان یک مدیر ارشد، کاربردی بودن، به روز بودن و اثربخشی دوره ها بیشترین اهمیت را دارد.
دوره های جمال قمری در یک محیط حرفه ای، با قالبی جذاب و تعاملی و با محتوایی متناسب با نیاز واقعی کار ارائه میشود. این دلیل اصلی شرکت من در دوره های جمال قمری بوده و هست.
این‌ویژگی ها باعث شده که من از وقت و هزینه صرف شده برای این دوره ها، کاملا رضایت داشته باشم و به مدیران همکار و‌مدیران زیرمجموعه خود نیز شرکت در آن را توصیه کنم.
شرکت در این دوره ها فقط برای کسانی مناسب است که واقعا به دنبال ارتقا مهارت و‌ دانش خود در مذاکرات هستند و به سایرین توصیه نمی شود.

امین کلاهدوزان / مدیر عامل ارتباطات سیار هوشمند امین

شرکت در کارگاههای استاد قمری، به من کمک کرد تا بتوانم نقطه نظرات خود را در محیط کار بهتر و دقیق تر انتقال دهم و با کمک اصولی که یاد گرفتم نتایج بهتری را بدست آورم.

مطهره مریدی نسب / مدیر آژانس هواپیمایی مُرید

یکی از بهترین دوره های آموزشی بود که تا به امروز گذرانده ام. نکات بسیار کلیدی در ارتباطات بین فردی ومذاکرات تجاری و خانوادگی مطرح شد که باعث شد نسبت به تاثیر به کار بردن کلمات مناسب جهت ترغیب و رسیدن به هدف نگرشی تازه پیدا کنم .پیشنهاد میکنم افرادی که سخن ابزاری برای رسیدن به خواسته هاشون هست حتما از این دوره بهره مند بشوند.
در آخر از آقای جمال قمری استاد خوبم جهت لطف و محبتی که برای ایجاد دریچه ای نو به اصول مذاکره حرفه ای نشانم دادند کمال تشکر میکنم .

ابراهیم ملااحمدی / مشاور ارشد بازاریابی پیک برتر

با اینکه افتخار حضور در دوره توسعه قابلیت های رهبری استاد قمری، با فاصله کوتاهی از دوره فشرده مدیریتی که در دانشگاه تورنتو گذرانده بودم، اتفاق افتاد، اما فن بیان، تسلط بر موضوعات، مطالب ارزشمند و دانش به روز ایشان ، برایم بسیار تاثیرگذار، مفید و راهگشا بود.

وحیده هاشمی / مدرس دوره Advanced Communication

بنده افتخار حضور در کلاس های استاد ارجمند ، جناب آقای قمری که از مدرسین برجسته مذاکره و فروش و مؤلف چندین کتاب و… هستند ، را داشته ام . و مسلم است حضور در چنین دوره و کلاس هایی که ابزارهای کاربردی و تأثیرگذار، که بدست آمده از سال ها تجربه مدیریت و فروش در فضای کسب و کار و تجارب شخصی ایشان بوده ، بسیار مفید و موثر واقع شده است .
سپاس فراوان از این استاد بزرگوار که مایه افتخار هستند.
آرزوی موفقیت های بیشتر و سعادت و سلامت رو برای ایشان دارم

شهره استیفایی / مدیر نمایندگی بیمه پارسیان

در زندگی هر روز و همواره در حال مذاکره ایم ، این اولین جمله ای است که از کارگاه هنر افسونگری در مذاکره جناب قمری به خاطر دارم مهارت ِ جذب به ایده سازنده کلید ارتباطات امروز ماست. چیزی که به خوبی و با مهارت در این دوره آموزش داده می شود. تکنیک هایی که میتواند چون کلیدی به کار قفل های کوچک و بزرگ زندگی بیایند، خوشحالم از اینکه فرصت حضور در این دوره را پیدا کردم و هنوز از آنچه آموختم بهره می برم.

آرزو فلاح / وکیل

با توجه به سرعت بسیار زیاد رشد روابط اجتماعی و گوناگونی آن شرکت در دوره های آقای قمری برخورد با چالش های جدید را آسان می کند. شرکت در این دوره ها را به همه دوستانی که ابزار کارشان مذاکره است پیشنهاد می کنم.

محمد بهبهانی / مدیر توسعه بازار کشورهای حاشیه خلیج فارس و عراق در طراحی و ساختمان نفت

قبل ورود به کلاس خیلی بلد نبودم اعتماد مشتری جلب کنم ولی با شرکت در کلاس و استفاده از راهکارها و تاکنیک هایی که استاد عزیز در اختیارم گذاشتند
توانستم در کارم پیشرفت کنم .البته هنوزم برای اجرای برخی از تاکتیک ها ضعف دارم و سعی دارم چندین مورد از تاکینیک هایی که برایم کاربرد بیشتری داشتند را بیان کنم :

یاد گرفتم قبل از مذاکره برنامه ریزی کنم و متغیر ها رو مشخص کرده و
به تهیه
MILp هم برای خودم و هم طرف مقابل بپردازم و(WEB) داشته باشم .. سپس به اعتماد سازی پرداختم با طرح چندین سوال مختلف به طوری که ذهن مشتری درگیر صداقت؛
خدمات و سایر گزینه ها بشود وذهنش از رقبای ما فاصله بگیرد .
. زمانی که در مذاکره به جایی میرسم که حس می کنم ادامه مذاکره مقدور نیست به راحتی آن را ارجاع می دهم ویا از تاکتیک جیب خالی استفاده می کنم مانند :بیشتر ازین در توانم نیست . تا بتوانم برای خودم وقت بخرم و راه حل مناسبی پیدا کنم .. دامنه پذیرش مشتری را می سنجم و این احساس را در او ایجاد میکنم که تمایل به توافق دارم اما هر لحظه هم برای خروج از مذاکره آماده ام (سوپ سنگ) به طوری که قبلا اصلا نمی تونستم این کار رو انجام دهم ..در مواقعی که مشتری فقط به قیمت فکر می کند و بحث کیفیت خیلی مطرح نیست ؛برای طفره رفتن از دادن قیمت ؛ سعی میکنم ذهن مشتری رو با طرح سوال یا بیان یک سری نکات موثر از بحث قیمت منحرف کنم (ماهی دودی) و بخشی از صحبت های کلیدی او را مطرح کنم (سی دی خش دار)

حدیثه سیفان / کارشناس فروش شرکت مهندسی کارا صنعت آرسس

من در سه کلاس آقای قمری شرکت کردم: سینما مذاکره، افسون گری در مذاکره و شخصیت شناسی فروش.
از هر سه کلاس دستاوردهای زیادی داشتم و مهمتراز آن، زاویه نگاه جدیدی پیدا کردم که در مسیر کار و زندگی من تاثیر گذار بود.
ایشان علاوه بر حوزه تخصصی خود که مذاکره است به سایر حوزه های تجارت و ارتباطات شناخت دارند و مهمتر اینکه در اکثر موارد از تجارب عملی خود سود می برند.
علاوه بر مهارت بالای ارائه مطالب، هوشمندی در کلامشان هویدا است و سالها تجربه؛ به کلاسهای ایشان طراوت و شادابی داده و ارتباطی دو سویه در طول کلاس بین ایشان و کلاس برقرار می شود.
و آخر اینکه ایشان معلمی توانمند هستند که تجارب خویش را بی دریغ با شاگردانشان تقسیم می کنند.

احمد قاسم پور / مدیرعامل آراپاد

چند سال قبل که افتخار حضور در کارگاه آموزشی Train The Trainer دوست و همکار عزیزم استاد قمری را یافتم، به وضوح متفاوت‌تر از سایر کارگاه‌هایی بود که قبلا تجربه کرده بودم. می‌توانم از عمده‌ترین تاثیرات این کارگاه، به همزادپنداری بهتر با مخاطب و استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های متمایز و متنوع‌سازی آموزش بزرگسالان نام ببرم که سبب شد پس از آن در کارگاه‌ها و آموزش‌هایی که برگزار می‌کنم بخش عمده‌ای از توجه و تمرکزم را به نحوه مشتاق‌سازی، ترغیب فراگیران و افزایش مشارکت ایشان اختصاص دهم که همین مساله باعث شده تا شاهد تقویت یادگیری فراگیران و ارتباط بهتر آن‌ها با مفاهیم و محتوای ارائه شده در کلاس‌ها باشم. به زعم من دریچه‌هایی که در کارگاه ایشان به روی من باز شد، در بسیاری از مراحل نتایج شگفت‌انگیزی را در پیشبرد آموزش‌ها و یادگیری بهتر شرکت‌کنندگان به بار آورده است.

ایوب اسماعیلى / مدرس و مشاور مدیریت گروه مشاوره مدیریت رادمان

همراه با جمال قمری، دانشمند کم نظیر عرصه مدیریت نوین و استاد تمام عیار مذاکره، تحول در نگرش، مطالعات هدفمند و شناخت استراتژی های موثر در کسب و کار را تجربه کردم.

حمید حسین زاده / معاون تحقیق و توسعه موسسه حقوقی تریپل اچ اینترنشنال

یکی از مهمترین مزیتها و تفاوتهای کلاسهای استاد قمری، کاربردی بودن و مانوس بودن مطالب با موضوعات و چالشهای روز می باشد. اشراف خوب و کامل ایشان بر حوزه کسب و کار و تخصصشان در سخنوری، کلاسها یشان را بسیار جذاب، پویا و مفید کرده، هیچ وقت در طول کلاسها احساس خستگی نمیکنم هر چند هم که طولانی باشند.
آموزه های ایشان در کارم و روابطم خیلی تاثیرگذار بوده و باعث پیشرفتم شده. امیدوارم که همواره موفق و موید باشند.

نورالدین غفاری / مدیرعامل Perla

آشنایی با جناب استاد قمری یکی از اتفاقات بسیار ارزشمند در زندگی من بوده است،
رهنمود های ایشان در تمام لحظات زندگی شخصی و کاری بسیار کمک کننده می باشند.
تمام مطالب آموزشی که توسط ایشان مطرح می گردد بر پایه اصول علمی و کاملا بروز است.
کلام نافذ و بیان فصیح جناب استاد قمری هم در قلب مخاطبین نفوذ و بسیار بسیار اثر گذار می باشد.
بی شک ایشان از سخنوران توانا و بزرگ کشور ما هستند.

مجید شیرپور / مدیر عامل چوب و هنر

کلاسهای استاد جمال قمری یعنی : خلاقیت به همراه ارائه روشهای نوین مذاکره پیروزمند و شگفت انگیز ….

لیلا رفیع نژاد / مدیر راهکارهای اقتصادی رنو پارس

بعضی از اتفاق ها تاثیری در زندگی آدم میذاره که شگفت انگیزه
شرکت در دوره ترغیب و مذاکره جمال قمری برای من دقیقا همون اتفاقه
من پارسال به این دوره رفتم و تاثیر مطالبی که آموختم از همون جلسه اول نه تنها در زندگی حرفه ای، که در روابط ساده اجتماعیم خودشو نشون داد

امیرشاملی / مدیرعامل ارتباطات خلاق ژوله

همیشه مذاکرات را برای کارهای سطح خیلی بالا میدانستم غافل از اینکه هرروز داشتم هزاران مذاکره میکردم، هم در محیط کار و هم زندگی
مذاکره قوانینی دارد که از آن بی اطلاع بودم و موفق شدم در سال ۹۴ این قوانین را خیلی حرفه ای و کاربردی از استاد قمری بیاموزم و در کار و زندگی روزی هزاران بار مذاکره موفق داشته باشم. آموزش های استاد قمری باعث شد بتوانم روزی هزاران بار برنده شوم.عزیزانی که به دنبال رشد فردی هستند اموزش های استاد قمری را از دست ندهند.

علی حاجی محمدی / بنیانگذار و مدیرعامل همیار وردپرس

از زمانی که در دوره های آموزشی استاد قمری شرکت کردم دیدگاه ها ، اهداف، راههای رسیدن به اهداف و در نهایت درآمدم به طور قابل توجهی تغییر کرده بنده تا اول سال ٩۵ در شرکت میهن ودومینو فعالیت داشتم الان خودم کارگاه تولید بستنی دارم!!!!!!

حمیدرضاخرّم / راه اندازی ومدیرت سایت پخش و فروش لبنیات و بستنی دومینو

تسلط مثال زدنی بر موضوعات علمی
توانایی فوق العاده قوی در ارائه مطلب و سخنرانی
ارائه موضوعات و مباحث کاربردی
شیوه های خلاقانه آموزشی
برخی از ویژگی های منحصر به فرد استاد جمال قمری است.

شایان پسران سید بنکدار / کارشناس برنامه ریزی سپیدار سیستم

“بنام حضرت دوست”

ودر عصری که ” هنر هشتم ” ارتباطات نامیده شد!. افتخار این را داشته ام تا در محضر یکی از بهترین و خردمندترین اساتید ” فن بیان ” سخنوری , ارتباط و مهارت کلامی را به آموزش بنشینم !
و این آموخته در گستره زندگی ام از ارتباطات شخصی تا فعالیت های شغلی و حرفه ای ام , انصافا مرا یاری نمود!

استاد عزیزم ( جناب آقای دکتر جمال قمری ) صبورانه و عاشقانه چون معلمی دلسوز در هر جلسه از دوره” فن بیان ” پنجره ای نوین از مهارت های “بیان و کلام” را بر من گشود !
“درود بر شما که اراده نمودید به آگاهی خویش , آگاه شوید ! “
“حق یارتان “

مهدی آویژه / مدیرعامل پایدار نوین وانیا

افتخار حضور در کلاسهای دوره ترغیب استاد قمری فرصت مغتنمی بود تا با تکمیل تجربیات محدود خودم به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنم. از جمله این تجربیات کنترل و ترغیب تقریبا تمامی مشتریان به ادامه همکاری در نهایت رضایت بود.
و همچنین هنر تغییر دادن عقاید تحکم امیز برخی مدیران ارشد و همسو کردن نظر اونها با اصول منطقی تر رو تنها با جملات کلیدی و طلایی اصول ترغیب استاد قمری یاد گرفتم.
همیشه ممنون و مدیون شما هستم جناب قمری عزیز
ارزومند بهترینها براتون هستم

با تشکر
مهدیخانی

محمد مهدیخانی / مدیر فروش نمایندگی انحصاری ابزار ها و تجهیزات صنعتی هیوندای

شرکت در کلاس جمال قمری دری از سبک جدیدی از زندگی به رویم باز کرد زندگی که در آن راحت تر با اطرافیانم صحبت می کنم ، کمتر بحث و مجادله می کنم و بیشتر به توافق مطلوب با دیگران میرسم. آموزش مذاکره و فن بیان و سخنوری استاد قمری نه تنها فضای کسب و کار من را بهبود داد بلکه زندگی من را نیز متحول ساخت
فهمیدم مشکل ما انسان ها در بسیار از موارد اختلاف عدم تواناییمان برای مذاکره موثر است .
به جرات کلاس جمال قمری عزیز در حوزه تدریس خودش بی نظیر است.

علی صابریان / مدیر عامل خانه سرمایه

با سلام
با توجه به مشکلات و مسائل روزمره مدیران جامعه ما در خصوص متقاعد سازی ، هنر مذاکره ، نحوه برخورد با چالش های فردی و جمعی و همچنین تصمیم گیری در شرایط متفاوت علی الخصوص شرایط بحرانی نیاز به دانستن و کسب تجربه در این زمینه ها را هرچه بیش از پیش ضروری می سازد. تجربه اینجانب از شرکت در کلاس های مفید جناب قمری آشنایی با روش های متعدد متقاعد سازی و حس هنر مذاکره است تمرین های عملی و کاربردی در دوره های ایشان مدیران را برای امتحان روزهای سخت آماده می سازد . سپاسگزار بابت زحمات ایشان

میلاد قلی زاده / مدیر فنی و عضو هیات مدیره فراسرد