جمال قمری

  • متخصص رمزگذاری  محرک های ناخودآگاه در بازاریابی، تبلیغات، مذاکره، فروش و سخنرانی
  • مدرس و مشاور کمپانی های داخلی و بین المللی
  • مبتکر طراحی و نگارش تخصصی نطق های اقناعی
  • خالق تنها آزمون هوش مذاکره در ایران
  • مدرس و مشاور در شبکه جهانی  The New Management Network
  • سخنران حرفه ای
  • مبدع مدل سخنرانی 4Es
  • داور مسابقات سخنرانی
  • نویسنده هفت عنوان کتاب و ده ها مقاله


جمال قمری در طول سال‌های فعالیت حرفه‌ای خود، تجربیات مختلفی در کارآفرینی، مدیریت عامل و مدیریت تیم‌های کوچک و بزرگ داشته است و در قالب کارشناس، کارشناس ارشد، مدیر پروژه، مشاور پروژه و ناظر کیفی پروژه در طرح‌های مشاوره‌ای با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف همکاری کرده و تجربیات متعددی را در صنایع و حوزه‌های متفاوت اندوخته است.

جمال به عنوان سخنران حرفه‌ای در همایش‌های فراوانی در داخل و خارج از ایران به ارائه مباحث خود پرداخته و همچنین داور مسابقات سخنرانی در سطح کشور طی سال‌های گذشته بوده است. 
او در چهارده سال اخیر در ده‌ها شرکت‌ مختلف داخلی و بین‌المللی و همچنین در اکثر دانشگاه‌های کشور به عنوان مدرس کارگاه‌های مهارتی در زمینه‌های مذاکره، متقاعدسازی، فن بیان، فروش حرفه‌ای و ارتباطات، دعوت به تدریس و سخنرانی شده است. او همچنین پنج سال به عنوان مدرس دوره‌های MBA در موسسات آموزش عالی آزاد، کثیری از دانشجویان را آموزش داده است.

جمال قمری عضو هیئت دبیری نشریه بین‌المللی تحقیقات مدیریت معاصر (Contemporary Management Research) در گروه مدیریت است و در امر بازبینی مقالات دریافتی توسط این ژورنال مشارکت دارد. وی تنها عضو ایرانی مجموعه The New Management Network کانادا می‌‎باشد و تحت لیسانس این مجموعه، خدمات خود را ارائه می‌کند.

از جمال تا کنون هفت کتاب تحت عناوین «مدیریت 2.0»،  «مدیریت در کوچه‌پس‌کوچه‌های فلورانس»، «عصیانگری در مدیریت»، «فن چانه‌زنی در مذاکره و فروش»، «سخنرانی جذاب و طنز در بیان»، «متقاعدسازی» و «طراحی نطق و سخنرانی اقناعی» منتشر شده و مورد اقبال خوانندگان قرار گرفته است.

برنامه سینمامذاکره (استفاده از سینما در آموزش مذاکره) از ابداعات جمال قمری در ایران است که نتایج ارزشمندی برای شرکت‌کنندگان به ارمغان آورده است.

او خالق تنها آزمون هوش مذاکره (NIQ) در ایران است که تا امروز هزاران نفر از این آزمون برای ارزیابی خود در زمینه مذاکره بهره جسته‌اند.

جمال دو سال تجربه کار روزنامه‌نگاری در کارنامه خود دارد و به فلسفه، ادبیات و سیاست علاقه‌مند است. او نوازنده سه‌تار و خواننده موسیقی ایرانی است. وی به زبان انگلیسی تسلط دارد و به زبان فرانسه نیز صحبت می‌کند و همچنین با زبان‌های آلمانی و اسپانیایی نیز آشنایی دارد.