آرشیو دسته بندی: در رسانه ها

حمایت ۲۰۰۰نفر از اهل قلم، هنر و فرهنگ از روحانی

دوهزار نفر از اهل قلم، هنر و فرهنگ ضمن تشویق مردم به شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری، از کاندیداتوری حسن روحانی حمایت کردند.

قاطعيت در مذاكره

چالش اساسى مردم جامعه ما در روابط اجتماعى، عدم تشخيص تفاوت ميان قاطعيت و پرخاشگرى در مذاكره و گفت‌وگوهاى شغلى و غيرشغلى است.

در تيپ شناسى آنچه از يك فرد در يك مذاكره سر می‌زند، سه نوع رفتار وجود دارد: رفتار منفعلانه، رفتار پرخاشگرانه و رفتار قاطعانه.

ضعف در مذاکره

مهمترین عامل ناکامی فارغ التحصیلان دانشگاهی در بازار کار، ناتوانی آنها در مذاکره و متقاعدسازی در جلسات و گفت‌وگوها مى باشد. بنگاه‌های اقتصادی و فضای رقابتی بازار مملو از قوانین نانوشته‌ای است که برای ورود به آن باید با تکنیک‌های مذاکره و متقاعد کردن کارفرما آشنایی داشت.

ضعف در مذاکره

مهمترین عامل ناکامی فارغ التحصیلان دانشگاهی در بازار کار، ناتوانی آن‌ها در مذاکره و متقاعدسازی در جلسات و گفت‌وگوها است.

بنگاه‌های اقتصادی و فضای رقابتی بازار مملو از قوانین نانوشته‌ای است که برای ورود به آن باید با تکنیک‌های مذاکره و متقاعد کردن کارفرما آشنایی داشت.

دانش فنی و شناخت بازار

درحال حاضر بسیاری از مشکلات سازمانی به دلیل فقدان مولفه های سخت افزاری نیست، بلکه این مجموعه ها به خاطر ضعف منابع انسانی در مهارت های بین فردی و آشنا نبودن مدیران با شیوه های موثر مذاکره و متقاعدسازی، دچار زیان و حتی ورشکستگی می شون

اینوتک سلامت ایران

پروفسور محجوبی، دکتر میگون پور و دکتر جمال قمری در روزهای برگزاری این رویداد به ترتیب درباره «تجاری سازی تکنولوژی»، «تجارت و انواع مدل تجاری» و «فنون مذاکره» به ایراد سخنرانی پرداختند. در این همایش، هر تیم ایده تجاری خود را مطرح کرد.

مذاکره و نقش آن در روابط

ما در هر جایگاهی باشیم چه کارمندیم چه مدیر، اگر فروشنده‌ایم یا خریدار و… با انواع موقعیت مذاکره سروکار داریم و داشتن مهارت مذاکره نه‌تنها منافع و دستاوردهای ما را می‌تواند ارتقاء بدهد (مثلاً در خرید یا اجاره خانه وقتی خوب مذاکره می‌کنید و ارتباط بهتری برقرار می‌کنید خب منفعت اقتصادی‌تان تأمین‌شده است) بلکه کیفیت کل زندگی ما را هم بالا می‌برد.